Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce
Podlahy MATY

 

Běhy Javorkou

  • Štafeta 5 chlapců + 5 dívek – malý okruh
    1. třída (pořadí)
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      3. ZŠ HABRMANOVA
    2. třída (pořadí)
      1. ZŠ HABRMANOVA
      2. ZŠ ÚSTECKÁ
      3. ZŠ NÁDRAŽNÍ
    3. třída (pořadí)
      1. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      2. ZŠ HABRMANOVA
      3. ZŠ ÚSTECKÁ
    4. třída (pořadí)
      1. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      2. ZŠ ÚSTECKÁ
      3. ZŠ HABRMANOVA
    5. třída (pořadí)
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ HABRMANOVA
      3. ZŠ NÁDRAŽNÍ

 

  • Štafeta 3 chlapci + 1 dívka – velký okruh
    1. třída (pořadí)
      1. GYMNÁZIUM
      2. ZŠ HABRMANOVA
      3. ZŠ NÁDRAŽNÍ
    2. třída (pořadí)
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ HABRMANOVA
      3. GYMNÁZIUM
    3. třída (pořadí)
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ HABRMANOVA
      3. GYMNÁZIUM
    4. třída (pořadí)
      1. GYMPL
      2. ZŠ ÚSTECKÁ
      3. ZŠ HABRMANOVA
    • Individuální běhy
    1. třídy dívky

    1. Viola Preislerová

    2. Laura Kovářová

    3. Daniela Repová

    1. třídy chlapci

    1. Tomáš Kubelka

    2. Damián Miko

    3. Matěj Sonták

    1. -3. třídy dívky

    1. Aneta Vančáková

    2. Lucie Řeháková

    3. Amálie Klumparová

    1. -3. třídy chlapci

    1. Jakub Sonták

    2. Jakub Svatý

    3. Tobias Plch

    1. – 5. třídy dívky

    1. Karolína Cviková

    2. Eliška Maříková

    3. Anna Kubátová

    1. – 5. třídy chlapci

    1. Radim Kouba

    2. Jan Sedláček

    3. Alan Brusenbauch

    1. – 7. třídy dívky

    1. Elen Koubová

    2. Tereza Dejdarová

    3. Agáta Preislerová

    1. – 7. třídy chlapci

    1. Dominik Rybička

    2. Vojtěch Bezděk

    3. Sebastián Salivar

    1. – 9. třídy dívky

    1. Elena Preislerová

    2. Klára Čejková

    3. Tereza Zemanová

    1. – 9. třídy chlapci

    1. Samuel Tomeš

    2. Maxim Hanik

    3. Radovan Kumpošt

  • Celkové výsledky (součet škol)
    1. stupeň ZŠ
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      3. ZŠ HABRMANOVA
    2. stupeň ZŠ
      1. GYMPL, ZŠ ÚSTECKÁ (shodný počet bodů)
      2. ZŠ HABRMANOVA
      3. ZŠ NÁDRAŽNÍ

Hokejbal

  • Smíšené
    1. Tereza a dva Šmoulové
    2. Nám to nejde

Streetball

  • Žáci
    1. Do-Ma
  • Dorost (smíšené)
    1. Zábradlí
    2. Mříže
    3. Chvíle napětí

Nohejbal

  • Registrovaní
    1. Vamos
    2. Snadná kořist
    3. Podhorka
  • Neregistrovaní
    1. Zádulka
    2. Pobřeží kocoviny
    3. Knížci

Lezení na stěně

  • Volná disciplína bez výsledků

Zumba

  • Volná disciplína bez výsledků