Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce

  • icon
    Pondělí
  • icon
    Úterý
  • icon
    Středa
  • icon
    Čtvrtek
  • icon
    Pátek

Dopolední program
08.30 - 11.30
Sportování MŠ s DDM v mateřinkách
8.30 – Rybník, 9.30 – U Stadionu, 10.30 – Habrmanova, 11.15 – Třebovice
09.00 - 10.30
Běh do vrchu
sjezdovka Peklák
10.30 - 11.30
Přetahovaná lanem
sjezdovka Peklák
10.30 – 11.30
Shyby na hrazdě
Sjezdovka Peklák
Odpolední program
15.30
Volejbal 4+2
sportovní areál Rybník
15.30
Petanque
dvojice
kurt u tenisové haly „Za Vodou“
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
Míra Konvalina, Jan Čenský
17.00 – 17.20
ONDŘEJ SÝKORA
písničkář z českotřebovského gymnázia
17.20
ZUŠ (Lenka Slavíková)
17.40 - 18.50
Poutníci
bluegrass/country, Česká Třebová
18.50 - 19.20
Vyhlášení nejlepších sportovců
19.20 - 20.40
KOWALL COMPANY
pop/rock, „objev roku radia Haná 2019
20.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (street HSJ, moderndance Queens)
21.00 - 22.30
JAKUB SMOLÍK
romantický zpěvák s hity „Jen blázen žárlí“, „Až se ti jednou bude zdát“

 

Dopolední program
08.30 - 11.30
Sportování MŠ s DDM v mateřinkách
8.30 – Semanín, 9.30 – Vinohrady, 10.30 – U Koupaliště
08.00 - 18.00
Tenis
volné hraní
kurty “Za Vodou”
8.00 - 19.00
Badminton
volné hraní
tenisová hala „Za Vodou“
08.30 - 11.00
RC ROSA – klub rosteme spolu
pro rodiče a děti od 18 měsíců
RC ROSA ZŠ Ústecká
09.00 - 12.00
Atletický víceboj
6. – 9. třídy
areál Gymnázia
09.00 - 12.00
Vybíjená
3. – 5. třídy
tělocvičny a sportoviště ZŠ
08.00 - 13.00
Kuželky
pro školní mládež, hody do plných
kuželna u ND
10.00 - 11.00
Beseda s Mírou Horákem
dlouholetým redaktorem „Československého sportu
Staré náměstí
Odpolední program
15.30
Volejbal debl
smíšené, rodinné, sourozenecké
sportovní areál Rybník
16.00
Atletika
otevřené soutěže pro příchozí
Atletický stadion
16.00
Skok do výšky
„Třebovská laťka“ otevřené soutěže pro příchozí
Atletický stadion
17.30 - 19.00
RC ROSA – klub pro těhotné ženy
nácvik technik pro zvládnutí porodu
RC ROSA ZŠ Ústecká
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.50
Úvodní slovo
Míra Konvalina, Jan Čenský
17.00 - 17.40
VOZEJČEK
country, Česká Třebová
17.40
ZUŠ (Lenka Slavíková)
18.00 - 18.50
NAHONEM
country, Česká Třebová
18.50 - 19.20
Vyhlašování nejlepších sportovců
19.20 - 20.40
THE KREDENC
nejlepší revival světoznámé skupiny, Skuteč
20.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (street Angels, moderndance Honeys)
21.00 - 22:30
UDG
česká pop/rocková skupina, Ústí nad Labem, která to zaručeně rozjede s hity „Hvězdář“,Kurtizána“

Dopolední program
09.00 - 12.00
Běh družstev
o nejrychlejší školu
park Javorka
10.30
Vyhlášení výsledků Mateřských škol
park Javorka
Odpolední program
13.00 - 17.00
Kuželky
pro příchozí, dospělí, mládež, hody do plných
kuželna u ND
15.30
Lezení na horolezecké stěně
pro příchozí
areál Gymnázia
15.30
Hokejbal
turnaje do 15. let a nad 15 let, družstva 3+1
areál v Benátkách
15.30
Streetbal
otevřený turnaj pro příchozí všech kategorií
areál Gymnázia
15.30
Nohejbal
dospělí, mládež
sportovní areál Rybník
16.15
Zumba
cvičení pro příchozí
Staré náměstí
18.00 - 19.00
RC ROSA
Tanec Tribal – Amapola Dance Company
RC Rosa ZŠ Ústecká
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.50
Úvodní slovo
Míra Konvalina, Vláďa Slezák, Petr Jančařík
17.00 - 18.00
STOPANGIN
rock, Česká Třebová
18.00 - 18.30
Vyhlášení nejlepších sportovců
18.30 - 19.20
HOLKI
nejznámější česká dívčí skupina
19.20
TŠ (street HSD, disco HDD, moderndance HMD, parkour a break)
19.40 - 21.00
JOSEF IX. & Mina
pop/rock, Kolín, showmann, který hlídá „Lásku svou“ se skupinou Mina
21.00
Taneční škola
TŠ (street Bandidos, moderndance Honeys)
21.20 - 22.50
TEREZA KERNDLOVÁ
půvabná a úspěšná zpěvačka , účastnice Eurovision Song Contest

 

Dopolední program
09.00 - 12.00
Florbal ZŠ
6., 7., 8.-9. třídy
sportoviště ZŠ
09.00 - 12.00
Přehazovaná
dívky 6. - 7. tříd
sportovní areál Rybník
09.00 - 12.00
Ringo
dívky 8. - 9. tříd
sportovní areál Rybník
09.00 - 12.00
Atletický víceboj
chlapci, dívky 1. - 5. třídy
areál Gymnázia
16.00
Zdolávání bedýnek
pro příchozí
Staré náměstí
10.00 - 11.00
Beseda s Lukášem Vašinou
reprezentantem ČR, Mistrem ČR
Staré náměstí
10.00 - 11.00
Beseda s Markem Pakostou
olympionik, reprezentant ČR, předseda ČVS
Staré náměstí
Odpolední program
13.00 - 17.00
Kuželky
pro příchozí, hody do plných
kuželna u ND
15.30
Volejbal Debl
muži, ženy, chlapci, dívky
sportovní areál Rybník
17.30 - 18.30
RC ROSA - klub rodičů s miminky
cvičení pro prohlubování vzájemného vztahu
RC Rosa ZŠ Ústecká
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.50
Úvodní slovo
17.00 - 17.20
DENTÝNS
českotřebovské influencerky, Denisa a Kristýna
17.20
ZUŠ (Lenka Slavíková)
17.40 - 18.50
ČISTÁ LÁSKA
rock, Česká Třebová
18.50 - 19.20
Vyhlašování nejlepších sportovců
19.20 - 20.40
Vivien
rock, Broumov, tříčlenná nadějná formace, účastníci nejznámějších festivalů
20.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (disco Bubbles, moderndance Butterflies)
21.00 - 22.30
KEKS
legendární benešovská kapela, vystupovala se skupinou Smokie a Suzi Quatro

Dopolední program
09.00 - 11.30
Plavání
závody jednotlivců po ročnících
KPB
09.00 - 12.00
Fotbal pro Základní školy
turnaje po ročnících
stadion Pod Jelenicí
Odpolední program
15.30
Šachy
turnaj v bleskovém šachu, ukázky partií
herna šachu na Podbranské
17.15
Závod o železného kohouta
adrenalinový závod čtyřčlenných družstev
Peklák, KPB, nádrž Rybník, Staré náměstí
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.10
Úvodní slovo
16.20
TŠ (přípravka Mini, Baby, Maxi)
16.40 - 17.50
REVOLUCE
Poličská rodinná rocková kapela, hrající melodický rock vlastní tvorby
17.50 - 18.10
Doběh závodníků “O železného kohouta”
diskotéka DJ Kofola
18.10 - 18.40
Vyhlášení nejlepších sportovců
18.40 - 20.00
PREMIER
Pop/rocková kapela ze Zlína se svým hitem „Hrobař
20.00
TŠ (street Jokers, disco Candies, Ženy)
20.20 - 21.40
WANASTOVI WJECI
velmi zdařilý revival punk s hity „Sex lži, prachy“, „Andělé“, „Sbírka zvadlejch růží“, „Neděkujem vypadněte“
21.40
TŠ (street Angels, moderndance Honeys, Ženy)
22.00 - 23.20
O5 RADEČEK
populární rocková Šumperská kapela se svými hity „Praha (jedna holka)“, „Vloupám se“, „Sex ve sprše“
23.20 - 23.30
PODĚKOVÁNÍ
Jan Čenský, Míra Konvalina, Petr Jančařík, Magdaléna Peterková, Luboš Vašina
00.00
OHŇOSTROJ
tradiční ohňostroj na ukončení 24. ročníku „Týdne sportu“