Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

  • icon
    Pondělí
  • icon
    Úterý
  • icon
    Středa
  • icon
    Čtvrtek
  • icon
    Pátek

Dopolední program
08.30 - 11.30
Sportování MŠ s DDM v mateřinkách
8.30 MŠ Vinohrady, 9.30 MŠ U Stadionu, 10.30 MŠ Rybník, 11.15 Semanínská
09.00 - 10.30
Běh do vrchu
sjezdovka Peklák
10.00 - 11.00
RC ROSA - Klub rosteme spolu
závody v lezení s dětmi do 18 měsíců
RC ROSA
10.00 - 12.00
Vybíjená praktických škol
ZŠ Nádražní
10.30 - 11.30
Přetahovaná lanem
sjezdovka Peklák
10.30 - 11.30
Shyby na hrazdě
sjezdovka Peklák
Odpolední program
15.30
Volejbal 4+2
sportovní areál Rybník
15.30
Stolní tenis
turnaj dospělých
herna “Na Skále”
15.30
Petanque
dvojice
parkoviště pod sjezdovkou Peklák
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
16.50
Madam
ikona českotřebovské hudební scény, vítěz celostátní Porty
folk/pop, Česká Třebová
18.30
18.00
Vyhlášení nejlepších sportovců
18.40
Poutníci
bluegrass/country, Česká Třebová
19.40
ZUŠ (Lenka Slavíková), TŠ (Roses, Lentilky)
20.00
Jindra Kejak
držitel ocenění Porta 1999
písničkář, Chomutov
21.00
Taneční škola
Sing Sing Singers, Foxes, street malé skupiny
21.20
Pokáč
písničkář, Praha, který se veze na vlně popularity, textař skupiny Mirai
folk-pop, Praha

metrans

Dopolední program
08.30 - 11.30
Sportování MŠ s DDM v mateřinkách
8.30 Semanín, 9.30 U Koupaliště, 10.30 Habrmanova, 11.15 Třebovice
08.00 - 16.00
Tenis
volné hraní
kurty “Za Vodou”
8.30 - 11.00
RC ROSA - Klub rodičů s dětmi
získávání nových dovedností, říkanky, písničky
RC ROSA
09.00 - 12.00
Atletický víceboj
6. - 9. třídy
areál Gymnázia
09.00 - 12.00
Vybíjená
3. - 5. třídy
tělocvičny a sportoviště ZŠ
10.00 - 11.00
Beseda s Monikou Simonovou
čtyřnásobnou Mistryní světa v cyklistice
Staré náměstí
Odpolední program
15.30
Volejbal debl
smíšené, rodinné, sourozenecké
sportovní areál Rybník
15.30
Fotbal
otevřený turnaj dospělých
stadion Pod Jelenicí
15.30
Stolní tenis
základních škol
herna “Na Skále”
16.00
Atletika
otevřené soutěže pro příchozí
atletický stadion
16.00
Třebovská laťka
skok do výšky, otevřená soutěž pro příchozí
atletický stadion
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
17.00
Ahaswer
country, Česká Třebová
18.00
Vyhlášení nejlepších sportovců
18.40
Revoluce
rock, Polička
19.40
ZUŠ (Lenka Slavíková)
20.00
Franc Alpa
cabaret-punk, Zlín
21.00
FIT JUMPING Č.T. s FAYN FIT ÚO BLACK & WHITE
jumpig fitness show
21.20
Luboš Pospíšil
matador české hudební scény
pop, rock, Praha

dkstyl

Dopolední program
09.00 - 12.00
Běh družstev
o nejrychlejší školu
park Javorka
10.30
Vyhlášení výsledků Mateřských škol
moderuje Mirek Konvalina
park Javorka
Odpolední program
15.30
Nohejbal
dospělí, mládež
sportovní areál Rybník
15.30
Lezení na horolezecké stěně
pro příchozí
areál Gymnázia
15.30
Hokejbal
turnaje do 15. let a nad 15 let, družstva 3+1
areál v Benátkách
15.30
Streetbal
otevřený turnaj pro příchozí všech kategorií
areál Gymnázia
15.00
Badminton
otevřený turnaj pro příchozí, smíšené čtyřhry
hala Za vodou
17.00
Zdolávání bedýnek
rekord 28
Staré náměstí
18.00 - 19.00
RC ROSA
tanec Tribal - Amapola tribe
RC Rosa
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.30
Úvodní slovo
16.30
375 m.n.m.
kapela českotřebovských gymnazistů
rock, Česká Třebová
17.30
Čistá láska
rock, Česká Třebová
18.30
Vyhlášení nejlepších sportovců
19.00
Šárka Rezková
zpěvačka s hitem „Borůvková“
country, pop, muzikál, Nizozemsko
19.50
ZUŠ (Lenka Slavíková), JUDO Č.T.
20.10
JOSEF IX. & Mina
showmann, který hlídá „Lásku svou“ se skupinou Mina
pop/rock, Kolín
21.20
Taneční škola
Candies, Bandidos, Honeys, Butterflies
21.40
Kristína
půvabná zpěvačka a několikanásobná „Zlatá slavice“ z Bratislavy s hity „Pri oltári, Horehronie, Navždy

radio blanik

Dopolední program
09.00 - 12.00
Florbal ZŠ
6., 7., 8.-9. třídy
sportoviště ZŠ
09.00 - 12.00
Vybíjená
dívky 6. - 7. tříd
sportovní areál Rybník
09.00 - 12.00
Ringo
dívky 8. - 9. tříd
sportovní areál Rybník
09.00 - 12.00
Atletický víceboj
chlapci, dívky 1. - 5. třídy
areál Gymnázia
09.00 - 12.00
Smíšený volejbal trojic
6. - 7. třídy, 8. - 9. třídy
sportovní areál Rybník
10.00 - 11.00
Beseda s Markem Pakostou
olympionik, reprezentant ČR, předseda ČVS
Staré náměstí
Odpolední program
15.00
Orientační běh
běh pro příchozí a pokročilé
park Javorka u restaurace
15.30
Volejbal Debl
muži, ženy, chlapci, dívky
sportovní areál Rybník
17.30 - 18.30
RC ROSA
cvičení pro těhotné „připravena k porodu“
RC Rosa
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
16.45
Úvodní slovo
17.00
Stopangin
rock, Česká Třebová
18.00
Vyhlášení nejlepších sportovců
18.40
The Kredenc
nejlepší revival světoznámé skupiny
rock`n`roll-rock, Skuteč
19.40
ZUŠ (Lenka Slavíková)
20.00
Vivien
tříčlenná nadějná formace, účastníci nejznámějších festivalů
rock`n`roll, Broumov
21.00
Taneční škola
GOLD CREW účastníci MS, Jokers, Locos
21.20
UDG
zaručeně to rozjede s hity „Hvězdář“, Kurtizána“
pop, rock`n`roll, Praha

cz loko

Dopolední program
09.00 - 11.30
Plavání
závody jednotlivců po ročnících
KPB
09.00 - 12.00
Fotbal pro Základní školy
turnaje po ročnících
stadion Pod Jelenicí
Odpolední program
15.30
Šachy
turnaj v bleskovém šachu, ukázky partií
Staré náměstí pod podloubím
17.15
Závod o železného kohouta
adrenalinový závod čtyřčlenných družstev
Peklák, KPB, nádrž Rybník, Staré náměstí
ZÁBAVNÝ program - STARÉ NÁMĚSTÍ
15.40
Dragon
rock, Lanškroun
16.40
ZUŠ (Lenka Slavíková) TŠ (přípravka MINI a BABY)
17.00
Kaťáčci
mladí chlapci, kteří mají rádi Oldu Říhu
revival-rock, Praha
18.00
Doběh závodníků “O železného kohouta”
diskotéka DJ Kofola
18.30
Vyhlášení nejlepších sportovců
19.20
Smokie revival
světoznámí revival, kteří zahrají hity Chrise Normana
revival-rock, Praha
20.30
DSC GYM Č.T. (brazilské jiu jitsu) TŠ (Spiders)
20.50
Leona Machálková
stálice naší populární hudby
pop, Praha
22.00
Taneční škola
Angels, Flowers, Ženy
22.20
Aleš Brichta
Český metalový zpěvák a textař s oceněním beatové síně slávy
hard rock, Praha
00.00
OHŇOSTROJ
tradiční ohňostroj na ukončení 21. ročníku Týdne sportu

pirell

ke stažení