Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce

Běhy do vrchu

  • Štafeta 10x40m
    1. třída (pořadí)
      1. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      2. ZŠ HABRMANOVA – A
      3. ZŠ HABRMANOVA – B
    2. třída
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ HABRMANOVA – A
      3. ZŠ HABRMANOVA – B
    3. třída (pořadí)
      1. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      2. ZŠ HABRMANOVA – A
      3. ZŠ HABRMANOVA – B
    4. třída (pořadí)
      1. ZŠ ÚSTECKÁ
      2. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      3. ZŠ HABRMANOVA – A
    5. třída (pořadí)
      1. ZŠ NÁDRAŽNÍ
      2. ZŠ HABRMANOVA – A
      3. ZŠ HABRMANOVA – B
  • Běh na Sněžku 16x100m (6. -9. třída)
    1. ZŠ HABRMANOVA
    2. GYMNÁZIUM
    3. ZŠ ÚSTECKÁ

 

  • Individuální běhy
    1. – 3. třídy dívky 80 m
      1. Klumparová Amálie- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:19:50
      2. Jandečková Berenika- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:20:08
      3. Lohrerová Elen- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:20:36
    2. – 3. třídy chlapci 80 m
      1. Plch Tobias- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:18:35
      2. Sonták Jakub- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:21:32
      3. Sonták Matěj- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:23:79
    3. – 5. třídy dívky 160 m
      1. Cviková Karolína - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:38:26
      2. Pekníková Laura - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:39:30
      3. Plchová Lea - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:40:01
    4. – 5. třídy chlapci 160 m
      1. Sedláček Jan - ZŠ HABRMANOVA – 00:41:20
      2. Kouba Radim - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:43:39
      3. Vavřina Jan - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 00:45:86
    5. - 7. třídy dívky 280 m
      1. Preislerová Agáta – GYMNÁZIUM – 2:04
      2. Říhová Natálie- ZŠ NÁDRAŽNÍ – 2:09
      3. Macková Kateřina - ZŠ HABRMANOVA – 2:18
    6. - 7. třídy chlapci 280 m
      1. Rybička Dominik – ZŠ ÚSTECKÁ – 1:45
      2. Bezděk Vojtěch – GYMNÁZIUM – 2:10
      3. Vaňous Jan - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 2:16
    7. – 9. třídy dívky 280 m
      1. Borková Johanka – ZŠ ÚSTECKÁ – 2:08
      2. Preislerová Elen – GYMNÁZIUM – 2:14
      3. Čejková Aneta - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 2:15
    8. - 9. třídy chlapci 280 m
      1. Podvala Tomáš - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 2:49
      2. Řehák Jakub - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 2:54
      3. Jankele Dominik - ZŠ NÁDRAŽNÍ – 3:02

 

Shyby

  • První stupeň dívky
    1. Elen Lohrerová (ZŠ NÁDRAŽNÍ) 11 shybů
  • První stupeň chlapci – nikdo se nezúčastnil
  • Druhý stupeň dívky
    1. Tereza Königová (ZŠ HABRMANOVA) 11 shybů
    2. Elen Koubová (GYMNÁZIUM) 11 shybů
    3. Veronika Zelinková (ZŠ ÚSTECKÁ) 10 shybů
  • Druhý stupeň chlapci
    1. Michael Kopecký (ZŠ HABRMANOVA) 23 shybů
    2. Petr Studený (ZŠ HABRMANOVA) 22 shybů
    3. Šimon Čejka (ZŠ NÁDRAŽNÍ) 17 shybů
  1. David Jankele (ZŠ ÚSTECKÁ) 17 shybů

Volejbal

  • Volejbal 4+2
    1. Káďoran (dospělí)
    2. Limonádový Jirke (dospělí)
    3. Houpačka (kadetky)

Přetahovaná lanem

  • 6. třída (4 chlapci + 2 dívky)
    1. ZŠ HABRMANOVA
    2. ZŠ NÁDRAŽNÍ
    3. ZŠ ÚSTECKÁ
    4. GYMNÁZIUM
  • 7. třída (4 chlapci + 2 dívky)
    1. ZŠ HABRMANOVA
    2. ZŠ ÚSTECKÁ
    3. ZŠ NÁDRAŽNÍ
    4. GYMNÁZIUM
  • 8. třída (4 chlapci + 2 dívky)
    1. ZŠ HABRMANOVA
    2. ZŠ NÁDRAŽNÍ
    3. ZŠ ÚSTECKÁ
    4. GYMNÁZIUM
  • 9. třída (4 chlapci + 2 dívky)
    1. ZŠ HABRMANOVA
    2. ZŠ NÁDRAŽNÍ
    3. ZŠ ÚSTECKÁ
    4. GYMNÁZIUM

Pétanque

  • Smíšené
      1. Team Lepek
      2. Team Ťuk a Bzuk
      3. Team Borci z ČÉTÉČKA

Ceny:

18 vyhlašovaných kategorií

53 tašek

278 cen