Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

 

Výsledková listina – úterý 18.6.2019

Třebovská laťka

Ročník 2009 a mladší

1.       Veronika Kotyzová (110cm)

2.       Elen Koubová (100cm)

Michaela Kučerová (100cm)

Ročník 2004 a starší

1.       Lenka Sršňová (125cm)

2.       Milota Blažková (120cm)

dívky

1.       Adéla Carbová (130cm)

2.       Viktorie Smutková (125cm)

3.       Tereza Skalická (120cm)

chlapci

1.       Jan Kopecký (135cm)

2.       Jakub Očenáš (135cm)

3.       Milan Johanides (125cm)

Volejbal debl

rodinné

1.       JaJa

2.       ToPa

3.       Zemkovi

sourozenecké

1.       MO

2.       SIMI Team

3.       Duo Svarta

smíšené

1.       Siesta

2.       Koblížci

3.       Vernerovi

 

Stolní tenis

mladší

1.       Sebastian Salivar

2.       Matyáš Maršík

3.       Petra Čečotková

starší

1.       Jan Gregor

2.       Petr Studený

3.       Marie Vomáčková

Vybíjená

3. ročníky – dívky

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3. ročníky – chlapci

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Nádražní

4. třída - dívky

1.       ZŠ Nádražní

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Ústecká

4. třída - chlapci

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Nádražní

5. třída - dívky

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Habrmanova

5. třída – chlapci

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Habrmanova

Atletický víceboj 6. – 9. třídy

6. třída - dívky

1.       Viktorie Smutková (ZŠ Habrmanova)

2.       Kateřina Hejlová

3.       Johanka Borková (ZŠ Ústecká)

6. třída - chlapci

1.       Roman Janeček (ZŠ Habrmanova)

2.       Adam Janíček (ZŠ Habrmanova)

3.       Šimon Kovář (Gymnázium)

7. třída - dívky

1.       Lucie Zahálková

2.       Sára Blaško

3.       Tereza Skalická

7. třída - chlapci

1.       Jan Hladil (Gymnázium)

2.       Jiří Kubát (ZŠ Habrmanova)

3.       Petr Špajs (Gymnázium)

8. třída - dívky

1.       Pavlína Jebousková (Gymnázium)

2.       Ema Dvořáková (ZŠ Ústecká)

3.       Veronika Hrdličková (Gymnázium)

8. třída - chlapci

1.       Jakub Verner (ZŠ Nádražní)

2.       Daniel Šmíd (Gymnázium)

3.       Michal Vacek (ZŠ Ústecká)

9. třída - dívky

1.       Lenka Sršňová (ZŠ Habrmanova)

2.       Barbora Koubová (Gymnázium)

3.       Kristýna Vomáčková (ZŠ Habrmanova)

9. třída - chlapci

1.       Dominik Vébr (ZŠ Nádražní)

2.       Matěj Kubasa (Gymnázium)

3.       Dominik Stránský (ZŠ Habrmanova)

celkem - dívky

1.       Gymnázium

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Ústecká

4.       ZŠ Nádražní

celkem - chlapci

1.       Gymnázium

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Habrmanova

4.       ZŠ Nádražní

celkem absolutně

1.       Gymnázium

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Ústecká

4.       ZŠ Nádražní