Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

 

Výsledky PODNDĚLÍ 17.6.2019

Pétanque

  1. LAPEQ 3 – Radek Hostovský, Marek Hečko (Lanškroun)
  2. LAPEQ 1 – Václav Mimra, Vojtěch Švarc (Lanškroun)
  3. REGENCL – Daniel Vencl, Jakub Reger (Česká Třebová)

Volejbal 4+2

  1. KAĎORÁN – Linda Horáčková, Matěj Chládek, Ondřej Knížek, Petr Hübl, Světlana Barešová, Leoš Lederer
  2. DREAM TEAM – Martin Švec, Tomáš Kašpar, Jan Dalecký, Jiří Částka, Kateřina Dalecká, Eliška Valášková
  3. MRAVENČÍ ARMÁDA – Klára Flimelová, Michal Knitl, Radek Urbanec, Vaňousová Tereza, Zdeněk Suk, Otakar Dobrovský, Robert Tříslo

Shyby 1. stupeň DÍVKY

  1. Tereza Königová (ZŠ Habrmanova) – 17 shybů
  2. Veronika Kotyzová (ZŠ Habrmanova) – 7 shybů
  3. Monika Petráňová (ZŠ Habrmanova) – 4 shyby

Shyby 1. stupeň CHLAPCI

  1. Ladislav Hübl (ZŠ Habrmanova) – 12 shybů
  2. Erik Borek (ZŠ Habrmanova) – 9 shybů
  3. Dominik Škrabánek (ZŠ Nádražní) – 7 shybů

Shyby 2. stupeň DÍVKY

  1. Ema Dvořáková (ZŠ Ústecká) – 27 shybů
  2. Viktorie Smutková (ZŠ Habrmanova) – 11 shybů
  3. Karolína Vejdělková (ZŠ Habrmanova) – 7 shybů

Shyby 2. stupeň CHLAPCI

  1. Tomáš Rybka (ZŠ Ústecká) – 22 shybů
  2. Petr Švíř (ZŠ Ústecká) – 19 shybů
    Filip Ptáček (ZŠ Habrmanova) – 19 shybů

Přetahování lanem – 6. ročníky

  1. ZŠ Habrmanova
  2. ZŠ Nádražní
  3. Gymnázium

Přetahování lanem – 7. ročníky

  1. ZŠ Habrmanova
  2. ZŠ Ústecká
  3. Gymnázium
  4. ZŠ Nádražní

Přetahování lanem – 8. ročníky

  1. ZŠ Nádražní
  2. ZŠ Habrmanova
  3. ZŠ Ústecká
  4. Gymnázium

Přetahování lanem – 9. ročníky

  1. ZŠ Habrmanova
  2. ZŠ Nádražní
  3. Gymnázium
  4. ZŠ Ústecká

Běh do vrchu – 1. třídy

Dívky

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Habrmanova

Chlapci

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

 

Běh do vrchu – 2. třídy

Dívky

1.       ZŠ Nádražní

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Ústecká

Chlapci

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Nádražní

Běh do vrchu – 3. třídy

Dívky

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

Chlapci

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Nádražní

 

Běh do vrchu – 4. třídy

Dívky

1.       ZŠ Nádražní

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Habrmanova

Chlapci

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Nádražní

Běh do vrchu – 5. třídy

Dívky

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Nádražní

Chlapci

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Nádražní

 

Běh do vrchu – celkové pořadí škol

Dívky

1.       ZŠ Nádražní – 11b

2.       ZŠ Ústecká – 10b

3.       ZŠ Habrmanova – 9b

Chlapci

1.       ZŠ Habrmanova – 12b
ZŠ Ústecká – 12b

2.       ZŠ Nádražní – 6b

 

Běh na Peklák – 1. třídy

Dívky

1.        Vendulka Válková (ZŠ Habrmanova)

2.        Ema Končická (ZŠ Habrmanova)

3.       Viktorka Pirklová (ZŠ Habrmanova)

Chlapci

1.        Alan Brusenbauch (ZŠ Habrmanova)

2.        Matyáš Ludwig (ZŠ Habrmanova)

3.        Matyáš Peterka (ZŠ Habrmanova)

Běh na Peklák – 2. třídy

Dívky

1.        Karolína Cviková (ZŠ Nádražní)

2.        Teodora Faitová (ZŠ Nádražní)

3.       Petra Čečotková (ZŠ Nádražní)

Chlapci

1.        Jan Sedláček (ZŠ Habrmanova)

2.        Jan Vavřina (ZŠ Nádražní)

3.        Tomáš Vejdělek (ZŠ Habrmanova)

Běh na Peklák – 3. třídy

Dívky

1.        Michaela Kučerová (ZŠ Nádražní)

2.        Veronika Kotyzová (ZŠ Habrmanova)

3.       Linda Trávníčková (ZŠ Habrmanova)

Chlapci

1.       Sebastian Salivar (ZŠ Habrmanova)

2.       Vojtěch Bezděk (ZŠ Ústecká)

3.       Dominik Škrabánek (ZŠ Nádražní)

Běh na Peklák – 4.-5. třídy

Dívky

1.       Ellen Koubová (ZŠ Nádražní)

2.       Kateřina Macková (ZŠ Habrmanova)

3.       Aneta Lánová (ZŠ Ústecká)

Chlapci

1.        Šimon Jebousek (ZŠ Nádražní)

2.        Tomáš (ZŠ Nádražní)

3.        Radovan Kumpošt (ZŠ Habrmanova)

Běh na Peklák – 6.-9. třídy

Dívky

1.       Andy Kumpoštová (Gymnázium)

2.       Ema Dvořáková (ZŠ Ústecká)

Chlapci

1.        Maxim Hanik (Gymnázium)

2.        Štěpán Kovář (Gymnázium)

3.        Jan Kopecký (ZŠ Habrmanova)