Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

 

Výsledková listina – pátek 21.6.2019

Bleskový turnaj v šachu

  1. Ivo Prax
  2. Soňa Leksová
  3. Tapušík

Fotbal

1. třídy

1.       ZŠ Habrmanova

2. třídy

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3. třídy

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

4. třídy

1.       ZŠ Ústecká

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Nádražní

5. třídy

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Nádražní

6. třídy

1.       ZŠ Habrmanova

2.       Gymnázium

3.       ZŠ Ústecká

4.       ZŠ Nádražní

7. třídy

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Ústecká

3.       Gymnázium

8. třídy

1.       ZŠ Nádražní

2.       Gymnázium

3.       ZŠ Habrmanova

4.       ZŠ Ústecká

9. třídy

1.       Gymnázium

3.       ZŠ Habrmanova2.       ZŠ Nádražní

4.       ZŠ Ústecká

 

Plavání 1. třídy

dívky

1.       Nikol Kunčarová (ZŠ Habrmanova)

2.       Vanesa Šípová (ZŠ Habrmanova)

chlapci

1.       Matyáš Ludwig (ZŠ Habrmanova)

2.       Matěj Voleský (ZŠ Habrmanova)

Plavání 2. třídy

dívky

1.       Eliška Maříková (ZŠ Habrmanova)

2.       Petra Čečotková (ZŠ Nádražní)

3.       Amálie Rybová (ZŠ Nádražní)

chlapci

1.       Ondřej Báchor (ZŠ Nádražní)

2.       Roman Pirkl (ZŠ Habrmanova)

3.       Aleš Kobulej (ZŠ Habrmanova)

Plavání 3. třídy

dívky

1.       Linda Trávníčková (ZŠ Habrmanova)

2.       Tereza Průchová (ZŠ Ústecká)

3.       Tereza Dejdarová (ZŠ Habrmanova)

chlapci

1.       Jan Trávníček (ZŠ Habrmanova)

2.       Dominik Ryšavý (ZŠ Nádražní)

3.       Sebastian Salivar (ZŠ Habrmanova)

Plavání 4. třídy

dívky

1.       Šárka Stolínová (ZŠ Nádražní)

2.       Anežka Broulíková (ZŠ Habrmanova)

3.       Šárka Krejčí (ZŠ Nádražní)

chlapci

1.       Marek Zářecký (ZŠ Habrmanova)

2.       Jan Dušek (ZŠ Nádražní)

3.       Matěj Mastík (ZŠ Habrmanova)

Plavání 5. třídy

dívky

1.       Klára Čejková (ZŠ Nádražní)

2.       Veronika Klejchová (ZŠ Habrmanova)

3.       Linda Cempírková (ZŠ Nádražní)

chlapci

1.       Lukáš Rubek (ZŠ Habrmanova)

2.       Dominik Svatoš (ZŠ Nádražní)

3.       Jakub Řehák (ZŠ Nádražní)

Plavání 6. třída

dívky

1.       Barbora Palánová (Gymnázium)

2.       Tereza Galbová (ZŠ Ústecká)

3.       Andrea Pániková (ZŠ Nádražní)

chlapci

1.       Šimon Čejka (ZŠ Nádražní)

Plavání 7. třídy

dívky

1.       Andrea Miláčková (ZŠ Habrmanova)

2.       Monika Sedláčková (ZŠ Habrmanova)

3.       Kristýna Šmídová (ZŠ Nádražní)

chlapci

1.       Adam Sponner (Gymnázium)

2.       Vojtěch Štantejský (ZŠ Ústecká)

3.       Vojtěch Šilar (ZŠ Nádražní)

Plavání 8. třídy

dívky

1.       Nela Hýblová (ZŠ Ústecká)

2.       Eliška Bernaťáková (ZŠ Nádražní)

3.       Tereza Bernaťáková (ZŠ Nádražní)

chlapci

1.       Jiří Petráň

2.       Erik Pernfuss

Plavání 9. třídy

dívky

1.       Alexandra Stránská (ZŠ Habrmanova)

2.       Daniela Hrušková (ZŠ Habrmanova)

chlapci

1.       Jan Průcha (ZŠ Ústecká)

2.       Oliver Mužík (ZŠ Habrmanova)