Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

 

Výsledková listina – čtvrtek 20.6.2019

Orientační běh

Příchozí - chlapci

1.       Karel Sixta

2.       Aleš Hájek

3.       Jan Šafář

Příchozí - dívky

1.       Aneta Lánová

2.       Elen Koubová

3.       Alexandra Pilgrová

Pokročilí - muži

1.       Petr Andrš

2.       Dominik Hájek

3.       Jan Šimůnek

Pokročilí - ženy

1.       Anna Kovářová

2.       Lída Hájková

3.       Lenka Kmentová

Velejbal debly

muži

1.       Knížci

2.       Sudaři

3.       Ežeti

ženy

1.       Siesta

2.       Veko

3.       Nelan

Volejbal smíšený

6.-7. třída

1.       Gymnázium

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Nádražní

8.-9. třída

1.       Gymnázium

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Habrmanova

Florbal

 

7. třída – chlapci

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

4.       Gymnázium

8. ročníky

1.       ZŠ Nádražní

2.       ZŠ Habrmanova

3.       ZŠ Ústecká

4.       Gymnázium

9. ročníky

1.       ZŠ Nádražní

2.       ZŠ Ústecká

3.       ZŠ Habrmanova

4.       Gymnázium

Atletický víceboj I. stupeň

1. třída - dívky

1.       Patricie Beránková (ZŠ Nádražní)

2.       Emma Končitcká (ZŠ Habrmanova)

3.       Anna Kubátová (ZŠ Nádražní)

1. třída - chlapci

5.       Matyáš Peterka (ZŠ Habrmanova)

6.       Matyáš Ludvík (ZŠ Habrmanova)

7.       Michal Snítil (ZŠ Nádražní)

2. třída - dívky

1.       Barbora Nováková (ZŠ Habrmanova)

2.       Nikola Stojanová (ZŠ Habrmanova)

3.       Petra Čičotková (ZŠ Nádražní)

2. třída - chlapci

1.       Jakub Jansa (ZŠ Ústecká)

2.       Daniel Dobroucký (ZŠ Habrmanova)

3.       Matyáš Maršík (ZŠ Ústecká)

3. třída - dívky

1.       Veronika Kotyzová (ZŠ Habrmanova)

2.       Karolína Melicharová (ZŠ Nádražní)

3.       Tereza Průchová (ZŠ Ústecká)

3. třída - chlapci

1.       Martin Janeček (ZŠ Habrmanova)

2.       Karel Borovský (ZŠ Habrmanova)

3.       Jan Trávníček (ZŠ Habrmanova)

4. třída - dívky

1.       Alena Schovancová (ZŠ Nádražní)

2.       Silva Provazníková (ZŠ Habrmanova)

3.       Veronika Zelinková (ZŠ Ústecká)

4. třída - chlapci

1.       Matěj Mastík (ZŠ Habrmanova)

2.       Ladislav Miláček (ZŠ Habrmanova)

3.       Jonáš Voleský (ZŠ Habrmanova)

5. třída - dívky

1.       Tereza Königová (ZŠ Habrmanova)

2.       Dominika Hýblová (ZŠ Habrmanova)

3.       Nelly Kvapilová (ZŠ Ústecká)

5. třída - chlapci

1.       Radovan Kumpošt (ZŠ Habrmanova)

2.       Erik Borek (ZŠ Habrmanova)

3.       Dominik Svatoš (ZŠ Nádražní)

celkem dívky

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

celkem chlapci

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

celkem absolutně

1.       ZŠ Habrmanova

2.       ZŠ Nádražní

3.       ZŠ Ústecká

 

RINGO

8. třída

1.       Gymnázium B

2.       Gymnázium A

3.       ZŠ Ústecká A

9. třída

1.       ZŠ Nádražní B

2.       Gymnázium A

3.       Gymnázium B