Pořadatel akce
Spolupořadatel akce
Záštitu převzal
Partneři akce

Sportování mateřský škol
slalom
1. MŠ U Stadionu
2. MŠ U koupaliště
3. MŠ Vinohrady
4. MŠ Rybník
5. MŠ Semanín
6. MŠ Habrmanova
7. MŠ Třebovice

hod míčky
1. MŠ U Stadionu
2. MŠ Vinohrady
3. MŠ Habrmanova
4. MŠ Rybník
5. MŠ U koupaliště
6. MŠ Třebovice
7. MŠ Semanín

předávání míče
1. MŠ Semanín
2. MŠ Vinohrady
3. MŠ U stadionu
4. MŠ Rybník
5. MŠ Habrmanova
6. MŠ Třebovice
7. MŠ U koupaliště

celkové pořadí
1. MŠ U Stadionu
2. MŠ Vinohrady
3. MŠ Rybník
4. MŠ Semanín
5. MŠ U koupaliště, MŠ Habrmanova
6. MŠ Třebovice

Běh družstev základních škol – Javorka
1. třída
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova

2. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká

3. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká

4. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká

5. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní

6. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. Gymnázium
4. ZŠ Ústecká

7. třída
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Nádražní
3. Gymnázium
4. ZŠ Habrmanova

8. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Habrmanova
4. Gymnázium

9. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. Gymnázium
3. ZŠ Nádražní
4. ZŠ Ústecká

Celkové pořadí škol – 1. stupeň
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Ústecká

Celkové pořadí škol – 2. stupeň
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Ústecká
4. Gymnázium

Běh jednotlivců základních škol – Javorka
Dívky 1. a 2. třída
1. Dejdarová Tereza
2. Felgrová Lucie
3. Mechlová Elena

Chlapci 1. a 2. třída
1. Babka Lukáš
2. Jansa Jakub
3. Homoláč Matyáš

Dívky 3. třída
1. Provazníková Silvie
2. Zelenková Veronika
3. Dvořáková Klára

Chlapci 3. třída
1. Dvořák Filip
2. Vrbický Adam
3. Miláček Ladislav

Dívky 4. a 5. třída
1. Klaclová Nikol
2. Jiroutová Kristýna
3. Kozáková Viktorie

Chlapci 4. a 5. třída
1. Kumpošt Radovan
2. Kovář Štěpán
3. Mazura Tomáš

Dívky 6. a 7. třída
1. Dvořáková Ema
2. Borková Natálie
3. Miláčková Andrea

Chlapci 6. a 7. třída
1. Vacek Michal
2. Verner Jakub
3. Poláček Matěj

Dívky 8. a 9. třída
1. Kodytková Simona
2. Vostřáková Aneta
3. Brožková Edita

Chlapci 8. a 9. třída
1. Hurt Josef
2. Agwa Paul
3. Pernfuss Vilém

Streetball
junioři
1. Lucky Team
2. 3 hnidy
3. Malina

dospělí
1. Zase pozdě
2. Space Jam
3. Apple House

Nohejbal
příchozí
1. Lazaři
2. Skalkatras
3. Pivoňky

registrovaní
1. Zádulka
2. Podhorka
3. Bůďa

Hokejbal
1. HC Chytrost 
2. HC Nevím
3. HC Upnutý trička
4. Loupáci
5. HC Rusko – mladší 15ti let