Běh do vrchu – sjezdovka Peklák
Dívky 1. třída
1. ZŠ Nádražní (2:23)
2. ZŠ Ústecká (2:30)
3. ZŠ Habrmanova (2:39)
Chlapci 1. třída
1. ZŠ Ústecká (2:19)
2. ZŠ Habrmanova (2:30)
3. ZŠ Nádražní (2:32)
Dívky 2. třída
1. ZŠ Habrmanova (2:14)
2. ZŠ Nádražní (2:16)
3. ZŠ Ústecká (2:18)
Chlapci 2. třída
1. ZŠ Ústecká (2:04)
2. ZŠ Habrmanova (2:11)
3. ZŠ Nádražní (2:13)
Dívky 3. třída
1. ZŠ Nádražní (2:04)
2. ZŠ Ústecká (2:07)
3. ZŠ Habrmanova (2:08)
Chlapci 3. třída
1. ZŠ Habrmanova (1:56)
2. ZŠ Ústecká (2:01)
3. ZŠ Nádražní (2:05)
Dívky 4. třída
1. ZŠ Ústecká (2:02)
2. ZŠ Habrmanova (2:06)
3. ZŠ Nádražní (2:12)
Chlapci 4. třída
1. ZŠ Habrmanova (1:59)
2. ZŠ Ústecká (2:03)
3. ZŠ Nádražní (2:06)
Dívky 5. třída
1. ZŠ Nádražní (1:52)
2. ZŠ Ústecká (1:54)
3. ZŠ Habrmanova (1:55)
Chlapci 5. třída
1. ZŠ Habrmanova (1:45)
2. ZŠ Nádražní (1:51)
3. ZŠ Ústecká (1:52)
Celkové pořadí škol 1. – 5. třída dívky
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Habrmanova
Celkové pořadí škol 1. – 5. třída chlapci
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní
Celkové pořadí škol 1. – 5. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní
Jednorázový závod – 1. – 2. třída dívky
1. Dejdarová Tereza – ZŠ Habrmanova (1:00)
2. Hejčová Eliška – ZŠ Habrmanova (1:16)
3. Vejdová Tereza – ZŠ Habrmanova (1:18)
Jednorázový závod – 1. třída chlapci
1. Brusenbauch Alan – MŠ Třebovice (0:55)
2. Sedláček Jan – ZŠ Habrmanova (1:00)
3. Vejdělek Tomáš – ZŠ Habrmanova (1:10)
Jednorázový závod – 2. až 3. třída chlapci
1. Rybička Dominik – ZŠ Ústecká (0:47)
2. Kolář Vít – ZŠ Nádražní (0:48)
3. Lohrer Adrian – ZŠ Nádražní (0:51)
Jednorázový závod – 4. až 5. třída dívky
1. Königová Tereza – ZŠ Habrmanova (2:45)
2. Preislerová Elena – ZŠ Nádražní (2:46)
3. Brusenbauchová Nela – ZŠ Třebovice (2:50)
Jednorázový závod – 4. až 5. třída chlapci
1. Janeček Roman – ZŠ Habrmanova (2:12)
2. Mazura Tomáš – ZŠ Habrmanova (2:19)
3. Kovář Šimon – ZŠ Habrmanova (2:33)
Jednorázový závod – 6. až 9. třída dívky
1. Dvořáková Ema – ZŠ Ústecká (4:06)
2. Kumpoštová Andrea – Gymnázium (4:40)
3. Šmídová Kristýna – ZŠ Habrmanova (4:48)
Jednorázový závod – 6. až 9. třída chlapci
1. Vítek Daniel – ZŠ Nádražní (2:52)
2. Šimůnek Jan – ZŠ Nádražní (3:05)
3. Gregor Jan – ZŠ Nádražní (3:07)
Běh na Sněžku 6. – 9. třída
Celkové pořadí škol
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní
4. Gymnázium
Vybíjená – praktické školy
1. Česká Třebová
2. Ústí nad Orlicí
3. Lanškroun
Přetahovaná lanem 6. – 9. třída (družstvo 4 chlapci + 2 dívky)
6. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní
4. Gymnázium
7. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Habrmanova
4. Gymnázium
8. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. Gymnázium
4. ZŠ Nádražní
9. třída
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Nádražní
Shyby na hrazdě – sjezdovka Peklák
Chlapci 1. stupeň
1. Janíček Adam (ZŠ Habrmanova) 19 shybů
2. Kopecký Michael (ZŠ Habrmanova) 17 shybů
3. Hübl Ladislav (ZŠ Habrmanova) 15 shybů
Chlapci 2. stupeň
1. Vávra Jakub (ZŠ Habrmanova) 23 shybů
2. – 3. Rybka Tomáš (ZŠ Ústecká) 21 shybů
2. – 3. Reger Aleš (ZŠ Ústecká) 21 shybů
Dívky 1. stupeň
1. – 2. Königová Tereza (ZŠ Habrmanova) 11 shybů
1. – 2. Vejdělková Karolína (ZŠ Habrmanova) 11 shybů
3. Kotyzová Veronika (ZŠ Habrmanova) 10 shybů
Dívky 2. stupeň
1. Dvořáková Ema (ZŠ Ústecká) 27 shybů
2. Karastojanovová Petra (ZŠ Habrmanova) 15 shybů
3. Balážová Jesika (ZŠ Habrmanova) 8 shyby
Stolní tenis – dvouhra dospělých
1. Haškovec Karel
2. Adamcová Naďa
3. Paterna Jiří
Volejbal 4 + 2 – sportovní areál Rybník
1. Per to tam
2. Něco
3. Nevím
Petanque – dvojice
1. Vozejček
2. Rasta Team
3. Dudci