Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce
lev_banner

logo TS24

 

TÝDEN SPORTU SE VYDAŘIL. DÍKY PATŘÍ PŘEDEVŠÍM VÁM

Za hlavního pořadatele a autora projektu 24. ročníku „Týdne sportu" a Agenturu malých sportů – LUBOMÍR VAŠINA a Agenturu LeV děkuji všem partnerům, kteří tuto sportovně – zábavnou akci finančně, materiálně i mediálně podpořili.

Chtěl bych také poděkovat Městu Česká Třebová a jejím společnostem, pořadatelům jednotlivých sportovních disciplín a zábavných programů, ředitelům škol, městské policii, hasičům, DDM, obci Rybník i všem ostatním, kteří, ke zdárnému průběhu Týdne sportu v našem městě přispěli..

Osobně děkuji svým spolupracovníkům a kamarádům, kteří se společně a nezištně na této akci již mnoho let podílejí a pomáhají. Velice si vážím jejich podpory a jsem rád, že jsou ochotni nabídnout svůj volný čas, zkušenosti a odbornost pro to aby se Třebováci mohli bavit a sportovat. DÍKY !!!

 

Vážení partneři,

Dovolte malou rekapitulaci spotrovně-zábavné celoměstské akce Týden sportu 2022.

V letošním roce se akce pyšnila číslovkou 24. Dvacet čtyři let sportu, pohybu, soupeření, vítězství, a porážek. Ale také setkávání, vzpomínání a zábavy. Již dvacet čtyři let se v našem městě setkávají děti i dospělí a sportují mezi sebou a baví se jak sportem, tak zábavou. Prostě se setkávají a město na týden oživí svou přítomností na sportovištích na Starém náměstí a dalších koutech našeho města. A tom celá tato akce je.

Během letošních pěti dnů se sportovalo ve 33 sportech (akcí) v neuvěřitelných 95 disciplínách a kategoriích. Předalo se cca 2.400 kohoutků, který symbolizuje znak města a zároveň je i účastnickou medailí, které dostal každý sportující či učinkující. Předalo se více než 1300 cen.. Pro sportování bylo využito 18 sportovišť v našem městě či jeho okolí. Součástí sportování byly i 3 disciplíny určené výhradně pro mateřské školy. V nich se utkalo 140 dětí z šesti školek. V rámci Týdne sportu se také konal, dnes již prestižní, závod Železný kohout, kterého se zúčastnilo 16 týmů. V rámci zábavného programu na Starém náměstí vystoupilo 22 umělců či skupin, které doplnilo ukázkou svých dovedností 36 tanečních a sportovních uskupení. Rozpočet akce překonal hranici 1.050.000 korun.

Z čísel je patrno, že akce se těší přízně široké veřejnosti a její pořádání má tak smysl. Bez Vaší finanční či materiální podpory by se ale akce konat nemohla. A za to Vám patří veliké poděkování.

Partneři, kteří finančně či materiálně podpořili akci „TÝDEN SPORTU 2022“

Město Česká Třebová, Agentura LeV,METRANS, DK STYL, CZ LOKO, LDM, PIRELL, Pardubický kraj, EKOBI, Techplast, Hotel BRAVO, STARMON, Podlahy Maty, KORADO, TEZA,

GAPO Hájek, Reed Design, Ferninand, Kooperativa, Pewag, CFS Česká Třebová, OIK TV, Rádio Blaník, Kulturní centrum Česká Třebová, JaF Holz, Zahrady SKIPI, Aspira recruitment, Pneuservis Habrman, DOM-ZO 13, Fincentrum Abrahámová, Kubík, Bohm Plast, Midas, Řeznictví Sloupnice, Drumel, Níťárna, , Skalický Transport, Čile cestovní kancelář, Liex, Sintex, Solea, Orlík, Papírnictví U Datla, Auto Eso Svěrák, Rydo, Evona, Tesco, Adeco, Autobazae Ocanom s.r.o, Boty botičky,BS PARK, Boutique Broulík, CZC, cz, ČD Cargo, Čerpací stanice u Korada, ČOKO klasik, Elektro Gregar, ELVA hoby centrum, Evona, Choceňská mlékárna, KKK, Klenoty hodiny Šmíd, Konzum, Květinářství Freudl Květiny a dárkové předměty Kaktus, Květiny Kopretina, Lahůdky mléčný bar, Lékárna Agel, Lékárna Benu, Lékárna Magistra, Mirabela šperky, Nopek pekařství, Oční ordinace Blohoň, Ovoce zelenina, Probit elektro, Půjč si káru, Rieter, Second hand „Nahoď vohoz“, Speciality, Stěhování Habiger, Úklidová firma Jelínek, Vinařství Veselý, Voda, topení, plyn Bradna, Zdravá výživa u kostela, Zlatnictví, hodinářství Jiroušková

Hlavním pořadatelem a organizátorem Týdne sportu je Agentura malých sportů – Lubomír Vašina a Agentura LeV za podpory Města Česká Třebová.

Lubomír Vašina – hlavní pořadatel a autor projektu

 

Foto spolecne 1 600x450Foto spolecne 1 600x450Foto spolecne 1 600x450