Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce

TÝDEN SPORTU JE OPRAVDU SPORTOVNÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TÝDEN SPORTU 2022 - SPORTY

 DEN HODINA ZODPOVĚDNÁ OSOBA SPORTOVIŠTĚ
         
 Mateřské školy  PO 13.6.  08:30  J. Endyšová  Rybník, U stadionu, Habrmanova, Třebovice
 Běh do vrchu  PO 13.6.   09:00  H. Brusenbauchová  Peklák
 Štafetový běh  PO 13.6.  10:00  H. Brusenbauchová  Peklák
 Přetahovaná lanem  PO 13.6.  10:30  M. Báchor  Peklák
 Shyby na hrazdě  PO 13.6.  10:30  P. Doseděl  Peklák
 Volejbal 4 + 2  PO 13.6.  15:30  M. Knížek  Sportovní areál Rybník
 Petanque   PO 13.6.  15:30  V. Přívratský  Areál Za vodou
         
 Mateřšké školy  ÚT 14.6.  08:00  J. Endyšová  Semanín, Vinohrady, U koupaliště
 Tenis  ÚT 14.6.  08:00  J. Petráž  Areál Za vodou
 Badminton  ÚT 14.6.  08:00  H. Brusenbauchová  Tenisová hala Za vodou
 Atletický víceboj (6. až 9. třídy)  ÚT 14.6.  09:00  P. Doseděl  Areál Gymnázia
 Vybíjená (3. až 5. třídy)  ÚT 14.6.  09:00  Tělocvikáři ZŠ (L. Vašina)  Tělocvična ZŠ
 Kuželky (jednotlivci do plných)   ÚT 14.6.  08:00  J. Fiurášek  Kuželna u ND
 Besedování se starostkou  ÚT 14.6.  10:00  M. Peterková  Staré náměstí - Míra Horák
 RC ROSA (pro rodiče a děti od 18 měsíců  ÚT 14.6.  8:30 - 12:00  T. Petruželková  ZŠ Ústecká
 Volejbalový debl (smíšené, rodinné)  ÚT 14.6.  15:30  M. Knížek  Sportovní areál Rybník
 Atletika (otevřené soutěže pro příchozí)  ÚT 14.6.   16:00  A. Stránský  Atletický stadion
 Skok do výšky ("třebovská laťka")  ÚT 14.6.  16:00  P. Doseděl  Atletický stadion
 RC ROSA (cvičení v těhotenství)   ÚT 14.6.   17:30 - 19:00  L. Jasanská  ZŠ Ústecká
         
 Běh družstev o nejrychlejší školu  ST 15.6.  09:00  L. Vašina  Park Javorka
 MŠ (vyhlášení)  ST 15.6.  10:30  J. Čenský  Park Javorka
 Kuželky (jednotlivci do plných)  ST 15.6.  13:00  J. Fiurášek  Kuželna u ND
 Nohejbal  ST 15.6.  15:30  M. Knížek  Sportovní areál Rybník
 Lezení na horolezecké stěně  ST 15.6.  15:30  J. Cibulka  Areál Gymnázia
 Hokejbal  ST 15.6.  15:30  J. Badzik  Areál v Benátkách
 Streetball  ST 15.6.  15:30  J. Kovář  Areál Gymnázia
 Zumba  ST 15.6.  16:15  L.Slavíková  Staré náměstí
 RC ROSA (tribal, tanec)  ST 15.6.  18:00 - 19:00  E. Hublová  ZŠ Ústecká
         
 Atletický víceboj (1. až 5. třídy)  ČT 16.6.  09:00  P. Doseděl  Areál Gymnázia
 Přehazovaná (dívky 6. a 7. třídy)  ČT 16.6.  09:00  E. Kolářová  Sportovní areál Rybník
 Florbal ZŠ (6.tř., 7. tř., 8. a 9. třídy)  ČT 16.6.  09:00  Tělocvikáři ZŠ  Sportoviště ZŠ
 Ringo (dívky 8. a 9. třídy)  ČT 16.6.  09:00  L. Plocová  Sportovní areál Rybník
 Besedování se starostkou  ČT 16.6.  10:00  M. Peterková  Staré náměstí - Lukáš Vašina
 RC ROSA (cvičení rodičů s miminky)  ČT 16.6.  08:30 - 12:00  L. Jasanská  ZŠ Ústecká
 Kuželky (jednotlivci do plných  ČT 16.6.  13:00  J. Fiurášek  Kuželna u ND
 Volejbalový debl (muži, ženy)  ČT 16.6.  15:30  O. Knížek  Sportovní areál Rybník
 Zdolávání bedýnek  ČT 16.6.  16:00  J. Jasanský  Staré náměstí
 RC ROSA (acroyoga)  ČT 16.6.  16:30 - 18:00  T. Petruželková  ZŠ Ústecká
         
 Plavání  PÁ 17.6.  09:00  L. Vašina  Krytý plavecký bazén
 Fotbal  PÁ 17.6.  09:00  D. Peroutka  Stadion pod Jelenicí
 Šachy  PÁ 17.6.  15:30  I. Prax  Staré náměstí pod podloubím
 Závod o Železného kohouta  PÁ 17.6.  17:15  J. Badzik  Peklák, KPB, Rybník, Staré náměstí

 

Lubomír Vašina – hlavní pořadatel akce a autor projektu