Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

Vážení příznivci akce „Týden sportu“, partneři a instituce podporující tuto naši celoměstskou akci.

V situaci, ve které se nacházíme, jsme se po konzultaci se starostkou města Mgr. Magdalénou Peterkovou a zástupcem ředitelů základních škol Mgr. Radimem Kolářem dohodli o zrušení této naší oblíbené celoměstské akce. Rizika pro nás všechny jsou a zřejmě v čas konání akce ještě budou velmi velká a každý z nás bude mít starosti především sám se sebou, tak aby se co nejlépe vyrovnal se situací, která ohrožuje zdraví, ekonomiku, chod rodiny a životy.

Chtěl bych touto cestou poděkovat opět těm, kteří se již zapojili do příprav, podporovatelům
a partnerům, kteří již byli opět ochotně připravení finančně, materiálně či organizačně podpořit náš Týden sportu.

Ještě jsme řešili variantu vrátit se v tomto ročníku ke kořenům akce a uspořádat pouze sportovní disciplíny bez pohybu na náměstí při zábavném programu, ale i tato varianta po konzultacích, a podle mne správně, padla. Zábavný program byl již připraven, a tak se v dnešní době domlouváme
se zástupci seskupení, že tento celý program bychom přesunuli do případně konaného dalšího ročníku a nahradili výpadek z letošního roku.

Neodpustím si jednu maličkost, na kterou si u nás ve Třebové asi nezvyknu. Místo toho abychom jako pořadatelé měli možnost informovat všechny výše zmíněné jako první (má to mnoho důvodů, nejenom ten etický) tak nás bez ověření předběhl „všudybyl“ z ČTD.

Všem nám přeji ať se nám ta „mrcha“ koronavir vyhýbá velkým obloukem a náš společný život
se pomalu vrátí bez větší újmy do normálu.

Lubomír Vašina - autor projektu, hlavní pořadatel a kamarádi spolupořadatelé.