Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce
Čile
Živý přenos

Dlouhodobě má na starosti tato vystoupení šéfka TŠ Šárka Prossová. Letos z lázeňských důvodů nepředstaví své formace ZUŠ a Lenka Slavíková.                                                                                                                                                    Před podium na českotřebovském „Týdnu sportu“ je unikátním řešením, které činí program 
atraktivnějším zábavnějším a především bez větších programových prostojů. 
Dovoluje, nejenom místním klubům, prezentovat svou činnost, ale zároveň dává možnost diváky seznámit s profesionálním světem tance a sportu. 
V roce 2024 se můžete těšit na discodance, streetdance, showdance, moderndance, jazzdance, společenského tance a moderního scénického tance i dalších. 
Ze sportovních aktivit se budeme snažit o možnost ukázek např. mažoretek, krasobruslařského klubu, juda,  bojových sportů a dalších. 
Na 450 dětí z České Třebové a okolí tady má možnost svou celoroční práci prezentovat před rodiči,
kamarády a naplněným Českotřebovským náměstím. 
Můžete se také těšit na řadu zajímavých hostů, jejichž vystoupení pro vás intenzivně připravujeme.

                                                                                      Lubomír Vašina – hlavní pořadatel a autor projektu

Pondělí:


cca 17:50 - mažoretky Sokol Ústí n.Orl., TŠČT rodiče a děti
cca 20:40 - TŠČT discodance, moderndance (Candies malá skupina + sóla, Queens dua)Úterý:


17:00 - 17:50      - hudebně taneční projekt skupiny PH a TŠČT
cca 17:50           - Krasobruslařský klub Č.T., TŠČT Sněženky
cca 20:40           - Judo Č.T., Sportovní gymnastika Č.T.Středa:


cca 17:50      - TŠČT discodance, moderndance, streetdance (Queens a Jokers malá skupina, Candies dua)
cca 20:20      - TŠČT streetdance, discodance (Bandidos malá skupina, sóla street, duo Š.Chupíková+ E.Pávíčková)
cca 21:40      - TŠČT streetdance, moderndance, discodance (Bandidos formace, Jokers formace, Queens formace, V.Demlová sólo)

Čtvrtek:


cca 17:50      - TŠČT (hobby děti disco a moderna, hobby MIX MINI)
cca 20:40      - TŠČT streetdance, discodance (Angels formace, Rockers formace, Bubbles formace, Honeys malá skupina)Pátek:


cca 16:10      - TŠČT přípravky (Mini, Baby, Maxi, Kluci)
cca 20:30      - TŠČT discodance, streetdance (Bees formace, Stars formace, Spirits formace)
cca 22:10      - TŠČT discodance, moderndance, streetdance (Candise formace, Honeys formace, Ženy formace)