Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce
Schůzka ředitelů s hlavním pořadatelem a vedením města

V čase kdy se hledá termín, tak aby byl především vyhovující pro českotřebovské základní školy jsme se dohodli s řediteli ZŠ, Tomášem Starým, Pavlínou Vomáčkovou a Radimem Kolářem na půdě městského úřadu za přítomnosti naší paní starostky Magdalény Petrerkové a vedoucí odboru školství a tělovýchovy paní Alicí Hudečekovou na opětovné spolupráci při pořádání sportovních a kulturních akcí. Shodli jsme se i na vhodnosti termínu, konkrétních sportovních disciplínách a ředitelé škol projednají všechny informace se svými pedagogy. Nejdůležitějším faktorem k pokračování příprav sportování pro školáky je zájem o sportování na konci školního roku. Tuto záležitost beru od šéfů škol jako bernou minci a věřím, že toto rozhodnutí je projednáno se všemi učiteli, kteří se k této akci a k pořadatelům postaví kladně.

S paní ředitelkou Fikejsovou jsme vykomunikovali již tradiční turnaj ve vybíjené pro praktické školy z okolí a výběr a oslovení si paní ředitelka vzala na svá bedra.

Prozatím telefonicky avšak s příslibem pomoci proběhlo jednání s ředitelem gymnázia panem Josefem Menšíkem, kdy již tradičně studenti a pedagogové pomáhají a organizují především sportovní soutěže. Ale i tady je předpoklad pomoci na této akci.

Všem moc děkuji. Přístup těchto lidí je pro mou osobu, ale i pro mé kamarády, kteří káru „Týdne sportu“ táhnou již dvacet jedna let povzbuzením.

Lubomír Vašina – hlavní pořadatel akce