Pořadatel akce
Pořadatel akce
Agentura LEV
Za podpory
Záštitu převzali
Partneři akce
Orlík

Termín akce je od pondělí 13.6. 2022, kdy od  9:00 na sjezdovce Peklák zahájí běhy do vrchu ZŠ celý „Týden sportu“a končit bude 17.6.2022 ve 24:00  již tradičním ohňostrojem. Hlavním pořadatelem a autorem projektu je AMS-Lubomír Vašina a podporovatelem Město Česká Třebová.

Dalšími parnery akce jsou sportovní oddíly města, DDM, mateřské, základní a střední školy. ZUŠ Česká Třebová, TŠ Šárky Prossové, Městská policie, Hasičský dobrovolný sbor, Ekobi, parta organizátorů na sjezdovce Peklák, T.J. Sokol Česká Třebová II. a obec Rybník.

Akce se koná každý den v dopoledních a odpoledních hodinách na sportovištích ve městě a okolí, na sjezdovce Peklák, v městském parku Javorka, krytém plaveckém bazénu, nově vybudovaném atletickém stadionu v areálu Rybník a na Starém náměstí, které se na tento týden stane centrem celého dění.

Každý den začne v odpoledních hodinách zábavný program na Starém náměstí, na kterém vystoupí nejenom českotřebovské zájmové skupiny, hudební skupiny, ale i mediálně známí umělci. Konferovat celý „Týden sportu“ budou konferenciéři Jan Čenský, Mirek Konvalina, Petr Jančařík, Lubomír Vašina a Vláďa Slezák. Každý den se v tomto programu budou vyhlašovat nejlepší sportovci, družstva, školy, rodiny, které se účastní v disciplínách na sportovních a společenských akcí.

Lubomír Vašina – hlavní pořadatel akce a autor projektu