Pořadatel akce
Za podpory
Záštitu převzal
Partneři akce

Termín akce je od pondělí 17.6. 2019, kdy od 9.00 na sjezdovce Peklák zahájí běhy do vrchu ZŠ celý „Týden sportu“a končit bude 21.6.2019 ve 24.00 již tradičním ohňostrojem. Hlavním pořadatelem je AMS-Lubomír Vašina za podpory Města Česká Třebová a pomoci členů sportovní komise rady města při organizování.

Dalšími parnery akce jsou sportovní oddíly města, DDM, mateřské, základní a střední školy. ZUŠ Česká Třebová, TŠ Šárky Prossové, Městské policie, Hasičský dobrovolný sbor, Ekobi, parta organizátorů na sjezdovce Peklák, T.J. Sokol Česká Třebová II., obec Rybník.

Akce se koná každý den v dopoledních a odpoledních hodinách na sportovištích ve městě a okolí, na sjezdovce Peklák, v parku Javorka, KPB, nově vybudovaném atletickém stadionu v areálu Rybník a na Starém náměstí, které se na tento týden stane centrem celého dění. Každý den začne v odpoledních hodinách zábavný program na Starém náměstí, na kterém vystoupí nejenom českotřebovské zájmové skupiny, hudební skupiny, ale i mediálně známí umělci. Konferovat celý „Týden sportu“ budou konferenciéři Jan Čenský, Mirek Konvalina, Petr Jančařík, Lubomír Vašina a Vláďa Slezák. Každý den se v tomto programu budou vyhlašovat nejlepší sportovci, družstva, školy, rodiny, které se účastní v disciplínách na sportovních a společenských akcí.

Lubomír Vašina – hlavní pořadatel akce