Plavání ZŠ – krytý plavecký bazén
dívky 1. třída – délka 25 m
1. Bitnerová Kateřina – ZŠ Habrmanova (54:07)
2. Fišerová Vendula Marie – ZŠ Habrmanova (1:05:00)

chlapci 1. třída – délka 25 m
1. Bitl Roman – ZŠ Habrmanova (38:77)
2. Kolář Vojtěch – ZŠ Habrmanova (48:61)

dívky 2. třída – délka 25 m
1. Trávníčková Linda – ZŠ Habrmanova (21:09)
2. Dejdarová Tereza – ZŠ Habrmanova (25:26)
3. Bernardová Marie – ZŠ Nádražní (37:09)

chlapci 2. třída – délka 25 m
1. Trávníček Jan – ZŠ Habrmanova (18:27)
2. Němeček Filip – ZŠ Habrmanova (19:82)
3. Ryšavý Daniel – ZŠ Nádražní (26:82)

dívky 3. třída – délka 25 m
1. Stolínová Šárka – ZŠ Nádražní (18:89)
2. Sabatová Terezie – ZŠ Habrmanova (23:26)
3. Preisslerová Agáta – ZŠ Nádražní (29:20)

chlapci 3. třída – délka 25 m
1. Dušek Jan – ZŠ Nádražní (30:20)
2. Jandečka Nicolas – ZŠ Nádražní (30:29)
3. Lochman Jan – ZŠ Habrmanova (30:57)

dívky 4. třída – délka 50 m
1. Končická Nela – ZŠ Nádražní (1:07:84)
2. Cempírková Lída – ZŠ Nádražní (1:09:32)
3. Švejdová Adéla – ZŠ Nádražní (1:11:48)

chlapci 4. třída – délka 50 m
1. Rubek Lukáš – ZŠ Habrmanova (50:22)
2. Třasák Štěpán – ZŠ Habrmanova (1:01:86))
3. Řehák Jakub – ZŠ Nádražní (1:09:02)

dívky 5. třída – délka 50 m
1. Páníková Andrea – ZŠ Nádražní (41:99)
2. Čížová Tereza – ZŠ Habrmanova (44:54)
3. Zemanová Tereza – ZŠ Nádražní (1:00:32)

chlapci 5. třída – délka 50 m
1. Čejka Šimon – ZŠ Nádražní (39:77)
2. Janeček Roman – ZŠ Habrmanova (41:70)
3. Štefek Štěpán – ZŠ Habrmanova (51:98)

dívky 6. třída – délka 75 m
1. Miláčková Andrea – ZŠ Habrmanova (42:01)
2. Sedláčková Monika – ZŠ Habrmanova (47:51)
3. Vinklerová Lucie – ZŠ Nádražní (50:60)

chlapci 6. třída – délka 75 m
1. Sponner Adam – Gymnázium (31:16)
2. Stantejský Vojtěch – ZŠ Ústecká (31:95)
3. Šilar Vojtěch – ZŠ Nádražní (32:98)

dívky 7. třída – délka 75 m
1. Hýblová Nela – ZŠ Ústecká (55:39)
2. Němečková Barbora – Gymnázium (1:08:89)
3. Bernaťáková Tereza – ZŠ Nádražní (1:08:93)

chlapci 7. třída – délka 75 m
1. Verner Jakub – ZŠ Nádražní (1:02:58)
2. Řezníček Matěj – ZŠ Ústecká (1:16:83)
3. Vacek Michal – ZŠ Ústecká (1:24:95)

dívky 8. třída – délka 75 m
1. Stránská Alexandra – ZŠ Habrmanova (1:03:09)
2. Hrušková Daniela – ZŠ Habrmanova (1:24:09)
3. Kodytková Simona – ZŠ Nádražní (2:20:51)

chlapci 8. třída – délka 75 m
1. Průcha Jan – ZŠ Ústecká (48:82)
2. Mužík Oliver – ZŠ Habrmanova (1:25:10)
3. Ehrig Petr – ZŠ Nádražní (1:48:36)

dívky 9. třída – délka 75 m
1. Stránská Natálie – Gymnázium (48:29)
2. Nováková Julie – ZŠ Nádražní (54:39)
3. Sloupenská Kateřina – ZŠ Habrmanova (1:44:23)

chlapci 9. třída – délka 75 m
1. Znamenáček Lukáš – ZŠ Ústecká (1:22:98)

Pořadí škol:
1. stupeň
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

2. stupeň
1. ZŠ Ústecká
2. ZŠ Habrmanova
3. ZŠ Nádražní
4. Gymnázium

Fotbal ZŠ – stadión Pod Jelenicí
1. třída
1. ZŠ Nádražní
2. ZŠ Habrmanova

2. třída
1. – 2. ZŠ Nádražní, ZŠ Habrmanova

3. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

4. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

5. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Nádražní

6. třída
1. ZŠ Habrmanova
2. ZŠ Ústecká
3. ZŠ Nádražní
4. Gymnázium

7. třída
1. ZŠ Nádražní
2. Gymnázium
3. ZŠ Ústecká
4. ZŠ Habrmanova

8. třída
1. Gymnázium
2. ZŠ Nádražní
3. ZŠ Habrmanova
4. ZŠ Ústecká

9. třída
1. ZŠ Ústecká
2. Gymnázium
3. ZŠ Nádražní
4. ZŠ Habrmanova

Kuželky soutěž jednotlivců do plných
dívky do 15 let 
1. Gregorová Kateřina (10 let), ZŠ Ústecká 165 bodů
2. Dolečková Tereza (12 let), ZŠ Habrmanova 146 bodů
3. Hanušová Kristýna (13 let), ZŠ Habrmanova 140 bodů

chlapci do 15 let
1. Mísař Adam (13 let), ZŠ Habrmanova 226 bodů
2. Czajkowski Milan (14 let), ZŠ Habrmanova 221 bodů
3. Bezdíček Adam (14 let), ZŠ Ústecká 213 bodů

ženy 15 – 50 let
1. Dušková Jarmila 226 bodů
2. Pustajová Marcela 220 bodů
3. Kubátová Natálie 216 Bodů

muži 15 – 50 let
1. Kmoníček Jan 246 bodů
2. Ezr Vlastimil 239 bodů
3. Macháček Michal 233 bodů

ženy nad 50 let
1. Šustková Marie 166 bodů
2. Pluhařová Marie 130 bodů
3. Mísařová Bronislava 116 bodů

muži nad 50 let
1. Tměj Karel 268 bodů
2. Dušek Miroslav 261 bodů
3. Pustaj Milan 247 bodů